pratiksepetim.com
Alışveriş Sepetim

TV Shop en uygun fiyatlı ürünler

ÜRÜNLERİ FİLTRELE
Marka: Buffer
BUFFER® 4 Adet Çok Amaçlı Vakumlu Kapı Stoperi,Kablo Organizeri,Telefon SabitleyiciKapı stopperi, kablo organizeri veya telefon sabitleyici olarak kullanabileceğiniz çok amaçlı bir üründür.Kapı, pencere gibi hareketli mekanizmaya sahipürünlerin darbesiyle oluşançizik ve ezik oluşumunu önleyerek ürün..
24,09TL
Marka: Diğer
PROFESYONEL ŞINAV ALETİ  Spor salonuna gitmeye vakit bulamayanlar, formda ve zinde kalmak isteyenler, daha diri bir görünüşe sahip olmak isteyenler, Şınav Aleti tam size göre bir ürün ! Yüksek kaliteli çelik borular.Sadece bu alet ile birlikte pektoraller, triceps ve biceps k..
55,20TL
Marka: Diğer
DİK DURUŞ APARATIÇocuklarınızın etkinlik yaparken, ödev yaparken kambur duruşunu engelleyerek daha düzgün bir vücut yapısında olması için mükemmel bir ürün olan dik duruş aparatı işinizi kolaylaştıracak.Ayarlanabilir özelliği ile çocuklarınızı rahatlatacak ve daha kolay gelişmesini sağlayac..
6,90TL
Marka: Diğer
BEL DESTEKLİ MANYETİK SIRT KORSESİÇünkü, güçlü ve etkili Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.Güçlü etkili manyetik bel destekli sırt korsesi ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine yardımcı o..
20,56TL
Marka: Diğer
 KOL BACAK SARKMALARINI GİZLEYİCİ BANTKol ve bacaklarınız anında daha sıkı bir görünüme kavuşacak !Kol ve bacaklardaki sarkma ve selülitleri artık Instant Arm / Thigh Lift ile gizleyebilirsiniz!Aşırı kilo alıp verme, düzensiz beslenme gibi bir çok sebep nedeniyle oluşan selülit, çatlak, kırı..
7,59TL
Marka: Diğer
PİLATES ALETİ PORTABLE STUDİO Pilates hareketlerinin çok büyük bir kısmını tek başına yapmanız çok zor.İşte bu hareketlere olanak sağlayan Portable Plates Studio, bacak, kalça, basen, karın ve kol bölgelerinizi ayrı ayrı çalıştırarak göz kamaştırıcı, sağlıklı bir vücuda sahipolmanı..
75,90TL
Marka: Diğer
BEL DESTEKLİ MANYETİK SIRT KORSESİÇünkü, güçlü ve etkili Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.Güçlü etkili manyetik bel destekli sırt korsesi ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine yardımcı olaca..
20,56TL
Marka: Diğer
AB Wheel Spor Aleti AB WHEEL ABS VÜCUT GELİŞTİRME ALETİTüm dünyada karın kasları antrenmanı aleti olarak en çok tercih edilen AB Whell Abs Spor Aletini sizlerle buluşturuyoruz !AB Whell Abs Spor Aleti ile sadece karın kasları değil, aynı zamanda kol, boyun, omuz ve sırt kaslarını da çalıştırabi..
48,30TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)