pratiksepetim.com
Alışveriş Sepetim

Petshop en uygun fiyatlı ürünler

ÜRÜNLERİ FİLTRELE
BUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitim Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Sesli Eğitim Oyuncağı BUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitim Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Sesli Eğitim Oyuncağı
Yeni
Marka: Buffer
BUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitimi Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Eğitim OyuncağıBUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitimi Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Eğitim Oyuncağı toksik olmayan yumuşak kauçuktan yapılmıştır.Minik dostunuz için dayanıklı bir oyuncaktır.Kedilerin refleksleri..
18,59TL
BUFFER® Yapışkanlı Hav, Tüy, Kepek Temizleyici Kedi Köpek Evcil Hayvan Tüy Toplama Rulosu BUFFER® Yapışkanlı Hav, Tüy, Kepek Temizleyici Kedi Köpek Evcil Hayvan Tüy Toplama Rulosu
Yeni
Marka: Buffer
BUFFER® Yapışkanlı Hav, Tüy, Kepek Temizleyici Tüy Toplama RulosuTüy Toparlayıcı Rulo hav, tüy, kepek vb. yüzeyleri temizlemek için kullanılır.Kumaş üzerinde, mobilyalarda ve araba temizlemek için kullanabilirsiniz.Üzerindeki koruyucu kağıdı soyarak çıkartın. Ruloyu hav, tüy. kıl kepek vb. yerlere t..
14,30TL
Marka: Buffer
BUFFER® Kurmalı Kedi Eğitim Oyuncağı Tüylü Peluş Fare Yakalama İnteraktif Sevimli Eğlenceli OyuncakKurmalı fare kedi eğitim oyuncağı, kedilerin reflekslerini canlı tutup hareket etmelerini sağlar.Kurmalı kedi eğitim faresinin kurma kolunu çevirerek kurun ve bırakın, kurmalı oyuncak herhangi bir enge..
18,59TL
Marka: Buffer
BUFFER® Düğüm Açıcı Pet Fırçası Emniyetli Uzun ve Çelik Dişli Kedi Köpek Tüy Kıtık Açma TarağıKedi ve köpeğinizindüğüm olmuştüylerini nazikçe ve etkili bir şekilde açmak için idealdir.Uzun ve paslanmaz çelik dişler ile donatılmış bu benzersiz evcil hayvan bakım aleti, kalın, karışık ve keçeleşmiş tü..
97,79TL
Marka: Buffer
BUFFER® Otomatik Temizlenebilen Tuşlu Pratik Kedi Köpek Tüy Toplama FırçasıKedi ve köpekler için özel tasarlanmış kolay temizlenen ve hassas deriye sahip hayvanlar için özel üretilmiştir. Özellikle düzenli kullanımlarda yaşam alanlarına dökülen tüy miktarı ve oranının düştüğü görülmüştür.Ürün kedi v..
186,89TL
Marka: Buffer
BUFFER® Kedi ve Köpek Parmak Geçmeli Diş Bakım Fırçası Evcil Hayvan Diş Tartar Plak TemizlemeYumuşak bakım fırçasıdırEvcil hayvanlar için özel olarak üretilmiştirEvcil dostlarınızın bakımı için idealdirParmak diş hijyen fırçası köpeğinizin dişlerini temizlemek için daha kolay bir işlem sağlar.Tasarı..
30,69TL
Marka: Buffer
BUFFER® Silikon Kaydırmaz Taban Plastik Kedi ve Köpek Mama ve Su Kabı 2 LSağlam ve hafiftir. 1.kalite plastikten üretilmiştir.BUFFER® Silikon Kaydırmaz Taban Plastik Kedi ve Köpek Mama ve Su Kabının altındaki kaymayı önleyen ayakları sayesinde evcil hayvanınız rahatlıkla mamasını yiyip suyunu içebil..
37,29TL
Marka: Buffer
BUFFER® Plastik Evcil Hayvan Kedi Kumu Temizleme Eleme Küreği Evcil hayvan bakımında ihtiyaç duyduğunuz kalite! Evcil hayvanınız için özel tasarlanmıştır.Kaliteli malzemeden yapılmıştır.Kedi Kumu Temizleme Küreği geniş tasarımı ile bir seferde daha çok temizlik yapmanızı sağlamaktadır.Geniş şeritler..
11,99TL
Marka: Buffer
BUFFER® 2’li Vantuzlu Fareli Tüylü Hareketli ve Esneyen Eğlenceli Kedi OyuncağıVantuzlu Fareli Tüylü Hareketli ve Esneyen Eğlenceli Kedi Oyuncağı renkli ve parlak yapısıyla minik dostunuzun dikkatini çekerek temel avlanma içgüdülerini harekete geçirmeye yardımcı olacaktır.Kedinizi daha enerjik bir h..
28,49TL
Marka: Buffer
BUFFER® Plastik Saplı Metal Kedi Köpek Bakım Kıtık Tüy Topak Açıcı TarakEvcil hayvanınızın daha iyi görünmesine ve daha sağlıklı hissetmesine yardımcı olur BUFFER® Plastik Saplı Metal Kedi Köpek Bakım Kıtık Tüy Topak Açıcı Tarak. İçe kıvrık özel tasarım dişleri ile ulaşılması ve açılması çok zor ola..
195,69TL
Marka: Buffer
BUFFER® Kulak Modelli Hazneli Kedi Köpek Halı Yatak Kıl Toz Tüy Toplayıcı TemizleyiciKullanım alanı genişliğiyle evcil hayvanlarınızın ve diğer eşyalarınızıntüylerini kolayca temizleyebilirsiniz. Hem evcil hayvanlarınızın hemgiysilerinizin, halılarınızın, koltuklarınızın ya da yataklarınızın tüyleri..
61,49TL
Marka: Buffer
BUFFER® Teleskopik Tüylü ve Çanlı Boyu Ayarlanabilir Elastik Eğlenceli Kedi Oyun OltasıTeleskopik Tüylü ve Çanlı Ayarlanabilir Esneyen Eğlenceli Kedi Oyun Oltası renkli ve parlak yapısı ile minik dostunuzun dikkatini çekerek temel avlanma içgüdülerini harekete geçirmeye yardımcı olacaktır.Yavru ve y..
47,19TL
Marka: Buffer
Buffer Taşınabilir Evcil Hayvan Suluğu Seyahat Kabı Kilitlenebilen Su Sızdırmaz Kap 350 mlBuffer TaşınabilirEvcil Hayvan Suluğu Seyahat Kabı Kilitlenebilen Su Sızdırmaz 350 ML kabı evcil hayvanınız çok sevicek. Üzerinde bulunan emniyet kilidi sayesinde suyun sızmasını önleyebilir ve çantanızda rahat..
115,39TL
Marka: Buffer
Buffer Kedi ve Köpekler İçin Kısa Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı Tarak LargeBuffer Kedi ve Köpekler İçin Kısa Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı Tarak evcil hayvanızın vazgeçilmezi olacak. Dökülmüş ve kopmuş tüylerini kedi veya köpeğinizin üzerinden evcil hayvanıza zarar vermeden rahatça toplamanıza..
168,19TL
Marka: Buffer
Buffer Kedi ve Köpekler İçin Uzun Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı tarak Small Buffer Kedi ve Köpekler İçin Uzun Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı tarak evcil hayvanızın vazgeçilmezi olacak. Dökülmüş ve kopmuş tüylerini kedi veya köpeğinizin üzerinden evcil hayvanıza zarar vermeden rahatça toplamanız..
149,49TL
Marka: Buffer
Buffer Çift Taraflı Elbise Kazak Plastik Kumaş Tüy Alma ve Tiftik Temizleyici Toplayıcı Taşınabilir AparatÇift taraflı başlığıyla kazak ve elbiselerinizde zamanla oluşan tiftik ve tüyleri toplamanızı kolaylaştırır.Evcil hayvanlarınızın tüylerini toplamanıza olanak sağlar.Kazak, elbise, pantolon gibi..
15,15TL
Marka: Buffer
Buffer® Ördek Tasarımlı Mandallı Tazelik Koruyan Ölçekli Kuru Mama Kaşığı Mama ÖlçeğiÜrün açıklamasıMalzeme: plastik Kapasite: 100gr. Boyut: 14*7*5.5 cm Malzeme: yüksek kaliteli ABS + AS (şeffaf)Fonksiyonu : Evcil hayvan gıda kaşık/kasesi hem standart yem ölçüsü sağlar hemde mandalı sayesinde mama p..
47,19TL
Marka: Buffer
Buffer® Renkli Metal Kafesli Peluş Fareli Kedi Köpek Oyuncağı Oyun Topu 6 cmÖzellikler:Çevre dostu peluş malzemeden yapılmış, oyuncak yuvarlak ve pürüzsüz ve evcil hayvanınıza zarar vermez.İçinde sahte bir fare olan yuvarlak kafes.Çok ilginç bir oyuncak, kedilerin artık yalnız kalmasın.Malzeme: Meta..
18,59TL
Marka: Buffer
Buffer® 2li Rattan Renkli Peluş Tüy Kedi Köpek Oyuncak Yakalama Çiğneme Çıngıraklı Top OyuncağıÇekici ve Komik Bu oyuncaklar parlak renklere sahiptir, kedinizin dikkatini çekmeyi kolaylaştırabilir, heyecanı artırabilir ve kediler ve yavru kediler için iyi bir arkadaştır.Kaliteli MalzemelerBu toplar,..
22,99TL
Marka: Buffer
Buffer Büyük Irk Köpek Kedi Çelik Uçlu Evcil Hayvan Tırnak Makası Pati Bakım Aleti Ergonomik Kaymaz Sap Büyük Çelik Uçlu Kedi Köpek Evcil Hayvan Tırnak Makası dostlarımızın pati bakımı için özel olarak tasarlanmıştır.Kolay tutuş sağlayan tasarımıyla evcil hayvanınızın tırnaklarını kolayca kesebilirs..
30,69TL
Marka: Buffer
Buffer Küçük Çelik Uçlu Kedi Köpek Evcil Hayvan Tırnak Makası Pati Bakım Aleti Ergonomik Kaymaz Sap Küçük Çelik Uçlu Kedi Köpek Evcil Hayvan Tırnak Makası dostlarımızın pati bakımı için özel oalrak tasarlanmıştır.Kolay tutuş sağlayan tasarımıyla evcil hayvanınızın tırnaklarını kolayca kesebilirsiniz..
22,99TL
Marka: Buffer
Buffer Kedi Köpek Yıkama Tüy Açıcı Düğüm Çözücü Plastik Tımar Masaj Eldiveni El Fırçası Köpeğinizin tüylerindeki düğümleri çözmek için kullanılır.Köpeğinizini temizlerken banyoda ele takılır plastik tımar masaj eldiveniyle düğümleri çözebilirsiniz.Tüylerindeki düğümleri çözdükten sonra sarı renkli p..
21,89TL
Marka: Buffer
Buffer Paslanmaz Evcil Hayvan Kedi Köpek Tüy Tarama Toplama Fırçası Kolay Temizlenir Bakım AletiEvcil hayvanınızın tüyleri dökülüyorsa bu taraklı fırçayla tüylerini rahatça toplayabilisiniz.Evinizin her yerinde evcil hayvanınızın tüylerini toplamanıza artık gerek yok.100% yepyeni ve kaliteli malzeme..
37,29TL
Marka: Buffer
Buffer Uzun Tüylü Köpekler İçin Kolay Tarama Fırçası Temizlenebilir Çelik Tarak Tüy Toplayıcı MediumBu ürün, evde beslediğiniz tüylü dostlarımızın tüy dökülmesi problemine karşı en etkili çözümlerdenbiridir.Paslanmaz çelik başlı tarağımız dökülmüş veya dökülecek olan tüylerin etrafa dökülmeden topla..
146,19TL
Marka: Buffer
Buffer Evcil Hayvan Tırnak Makası Ve Törpü Seti Manikür Pedikür Pati Bakım Aleti Kaymaz SapEvcil hayvan tırnak makası ve törpü seti tamamen sevimli dostlarımız için tasarlanmıştır.Evcil hayvan tırnak makası ve törpü seti kullanım kolaylığı, ergonomik yapısı ileişinizi oldukça kolaylaştıracak.Uzun tı..
47,19TL
Marka: Buffer
Döner Tablalı Kedi Yemek Yeme Kabı Eğlenceli Kedi Yemek Tabağı -Sevimli dostlarımız bizi hiç bir zaman yalnız bırakmıyor, bize neşe katıyor hatta en yakınımız oluyor... Peki onların gün boyunca beklemiş, içine toz, pislik girmiş bir kaptan yemek yemesine nasıl gönlünüz razı oluyor?Sabit durma özelli..
43,89TL
Marka: Buffer
Evcil Hayvan Yanıp Sönen Gece Güvenlik Işığı Kolye Led Yaka Sinyal Lambası Boyun Çelik AnahtarlıkEvcil hayvanınızı evde ya da dışarıda bulmak için yararlı bir araçtır.Evcil hayvan güvenlik ışığı, çok parlak kırmızı mavi renginde yanıp sönen ışıklara sahiptir.Yüksek görünürlükte yanıp sönen LED, evci..
30,69TL
Marka: Buffer
Buffer Tüy Açıcı Kedi Köpek Tarağı Tek Taraflı Metal TarakSevimli dostlarınızın karışan tüylerini açmak için kısa ve uzun dişli, yumuşak kauçuk saplı, ergonomik kullanımlı metal tarak en önemli evcil hayvan temizlik ve bakım aletiniz olacak.Zayıflamış tüylerin alınmasında ve taranmasında etkilidir.A..
37,29TL
Marka: Buffer
Kedi Köpek Telli Küçük Boy Tüy Bakım Seti Evcil Hayvan Tarama FırçasıTelli Evcil Hayvan Tarama Fırçası ile evcil hayvanların tüy bakımlarını kolayca yapabilir ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.Telli Evcil Hayvan Tarama Fırçası Özellikleri:Kedi,köpek ve tavşan gibi tüylü hayvanlar için uygundur.Gü..
47,19TL
Marka: Buffer
Buffer Evcil Hayvan Kedi ve Köpek Yaylı Tırnak MakasıEvcil Hayvan Bakım Tırnak Makası ile sevimli dostlarınızın tırnak bakımını ev ortamında pratik ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz.Evcil Hayvan Kedi ve Köpek Tırnak MakasıÖzellikleri:Kedi, köpek, tavşan ve benzeri hayvanlar için uygundur.Kavisli..
33,99TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 288 (10 Sayfa)