pratiksepetim.com
Alışveriş Sepetim

Kedi Ürünleri en uygun fiyatlı ürünler

ÜRÜNLERİ FİLTRELE
BUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitim Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Sesli Eğitim Oyuncağı BUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitim Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Sesli Eğitim Oyuncağı
Yeni
Marka: Buffer
BUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitimi Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Eğitim OyuncağıBUFFER® 2li Evcil Hayvan Eğitimi Sevimli Elastik Kedi Fare Yakalama İnteraktif Eğitim Oyuncağı toksik olmayan yumuşak kauçuktan yapılmıştır.Minik dostunuz için dayanıklı bir oyuncaktır.Kedilerin refleksleri..
18,59TL
BUFFER® Yapışkanlı Hav, Tüy, Kepek Temizleyici Kedi Köpek Evcil Hayvan Tüy Toplama Rulosu BUFFER® Yapışkanlı Hav, Tüy, Kepek Temizleyici Kedi Köpek Evcil Hayvan Tüy Toplama Rulosu
Yeni
Marka: Buffer
BUFFER® Yapışkanlı Hav, Tüy, Kepek Temizleyici Tüy Toplama RulosuTüy Toparlayıcı Rulo hav, tüy, kepek vb. yüzeyleri temizlemek için kullanılır.Kumaş üzerinde, mobilyalarda ve araba temizlemek için kullanabilirsiniz.Üzerindeki koruyucu kağıdı soyarak çıkartın. Ruloyu hav, tüy. kıl kepek vb. yerlere t..
14,30TL
Marka: Buffer
BUFFER® Kurmalı Kedi Eğitim Oyuncağı Tüylü Peluş Fare Yakalama İnteraktif Sevimli Eğlenceli OyuncakKurmalı fare kedi eğitim oyuncağı, kedilerin reflekslerini canlı tutup hareket etmelerini sağlar.Kurmalı kedi eğitim faresinin kurma kolunu çevirerek kurun ve bırakın, kurmalı oyuncak herhangi bir enge..
18,59TL
Marka: Buffer
BUFFER® Düğüm Açıcı Pet Fırçası Emniyetli Uzun ve Çelik Dişli Kedi Köpek Tüy Kıtık Açma TarağıKedi ve köpeğinizindüğüm olmuştüylerini nazikçe ve etkili bir şekilde açmak için idealdir.Uzun ve paslanmaz çelik dişler ile donatılmış bu benzersiz evcil hayvan bakım aleti, kalın, karışık ve keçeleşmiş tü..
97,79TL
Marka: Buffer
BUFFER® Otomatik Temizlenebilen Tuşlu Pratik Kedi Köpek Tüy Toplama FırçasıKedi ve köpekler için özel tasarlanmış kolay temizlenen ve hassas deriye sahip hayvanlar için özel üretilmiştir. Özellikle düzenli kullanımlarda yaşam alanlarına dökülen tüy miktarı ve oranının düştüğü görülmüştür.Ürün kedi v..
186,89TL
Marka: Buffer
BUFFER® Plastik Evcil Hayvan Kedi Kumu Temizleme Eleme Küreği Evcil hayvan bakımında ihtiyaç duyduğunuz kalite! Evcil hayvanınız için özel tasarlanmıştır.Kaliteli malzemeden yapılmıştır.Kedi Kumu Temizleme Küreği geniş tasarımı ile bir seferde daha çok temizlik yapmanızı sağlamaktadır.Geniş şeritler..
11,99TL
Marka: Buffer
BUFFER® 2’li Vantuzlu Fareli Tüylü Hareketli ve Esneyen Eğlenceli Kedi OyuncağıVantuzlu Fareli Tüylü Hareketli ve Esneyen Eğlenceli Kedi Oyuncağı renkli ve parlak yapısıyla minik dostunuzun dikkatini çekerek temel avlanma içgüdülerini harekete geçirmeye yardımcı olacaktır.Kedinizi daha enerjik bir h..
28,49TL
Marka: Buffer
BUFFER® Plastik Saplı Metal Kedi Köpek Bakım Kıtık Tüy Topak Açıcı TarakEvcil hayvanınızın daha iyi görünmesine ve daha sağlıklı hissetmesine yardımcı olur BUFFER® Plastik Saplı Metal Kedi Köpek Bakım Kıtık Tüy Topak Açıcı Tarak. İçe kıvrık özel tasarım dişleri ile ulaşılması ve açılması çok zor ola..
195,69TL
Marka: Buffer
BUFFER® Kulak Modelli Hazneli Kedi Köpek Halı Yatak Kıl Toz Tüy Toplayıcı TemizleyiciKullanım alanı genişliğiyle evcil hayvanlarınızın ve diğer eşyalarınızıntüylerini kolayca temizleyebilirsiniz. Hem evcil hayvanlarınızın hemgiysilerinizin, halılarınızın, koltuklarınızın ya da yataklarınızın tüyleri..
61,49TL
Marka: Buffer
BUFFER® Teleskopik Tüylü ve Çanlı Boyu Ayarlanabilir Elastik Eğlenceli Kedi Oyun OltasıTeleskopik Tüylü ve Çanlı Ayarlanabilir Esneyen Eğlenceli Kedi Oyun Oltası renkli ve parlak yapısı ile minik dostunuzun dikkatini çekerek temel avlanma içgüdülerini harekete geçirmeye yardımcı olacaktır.Yavru ve y..
47,19TL
Marka: Buffer
Buffer Kedi ve Köpekler İçin Kısa Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı Tarak LargeBuffer Kedi ve Köpekler İçin Kısa Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı Tarak evcil hayvanızın vazgeçilmezi olacak. Dökülmüş ve kopmuş tüylerini kedi veya köpeğinizin üzerinden evcil hayvanıza zarar vermeden rahatça toplamanıza..
168,19TL
Marka: Buffer
Buffer Kedi ve Köpekler İçin Uzun Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı tarak Small Buffer Kedi ve Köpekler İçin Uzun Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı tarak evcil hayvanızın vazgeçilmezi olacak. Dökülmüş ve kopmuş tüylerini kedi veya köpeğinizin üzerinden evcil hayvanıza zarar vermeden rahatça toplamanız..
149,49TL
Marka: Buffer
Buffer® Renkli Metal Kafesli Peluş Fareli Kedi Köpek Oyuncağı Oyun Topu 6 cmÖzellikler:Çevre dostu peluş malzemeden yapılmış, oyuncak yuvarlak ve pürüzsüz ve evcil hayvanınıza zarar vermez.İçinde sahte bir fare olan yuvarlak kafes.Çok ilginç bir oyuncak, kedilerin artık yalnız kalmasın.Malzeme: Meta..
18,59TL
Marka: Buffer
Buffer Uzun Tüylü Köpekler İçin Kolay Tarama Fırçası Temizlenebilir Çelik Tarak Tüy Toplayıcı MediumBu ürün, evde beslediğiniz tüylü dostlarımızın tüy dökülmesi problemine karşı en etkili çözümlerdenbiridir.Paslanmaz çelik başlı tarağımız dökülmüş veya dökülecek olan tüylerin etrafa dökülmeden topla..
146,19TL
Marka: Buffer
Buffer Evcil Hayvan Tırnak Makası Ve Törpü Seti Manikür Pedikür Pati Bakım Aleti Kaymaz SapEvcil hayvan tırnak makası ve törpü seti tamamen sevimli dostlarımız için tasarlanmıştır.Evcil hayvan tırnak makası ve törpü seti kullanım kolaylığı, ergonomik yapısı ileişinizi oldukça kolaylaştıracak.Uzun tı..
47,19TL
Marka: Buffer
Döner Tablalı Kedi Yemek Yeme Kabı Eğlenceli Kedi Yemek Tabağı -Sevimli dostlarımız bizi hiç bir zaman yalnız bırakmıyor, bize neşe katıyor hatta en yakınımız oluyor... Peki onların gün boyunca beklemiş, içine toz, pislik girmiş bir kaptan yemek yemesine nasıl gönlünüz razı oluyor?Sabit durma özelli..
43,89TL
Marka: Buffer
Evcil Hayvan Yanıp Sönen Gece Güvenlik Işığı Kolye Led Yaka Sinyal Lambası Boyun Çelik AnahtarlıkEvcil hayvanınızı evde ya da dışarıda bulmak için yararlı bir araçtır.Evcil hayvan güvenlik ışığı, çok parlak kırmızı mavi renginde yanıp sönen ışıklara sahiptir.Yüksek görünürlükte yanıp sönen LED, evci..
30,69TL
Marka: Buffer
Buffer Tüy Açıcı Kedi Köpek Tarağı Tek Taraflı Metal TarakSevimli dostlarınızın karışan tüylerini açmak için kısa ve uzun dişli, yumuşak kauçuk saplı, ergonomik kullanımlı metal tarak en önemli evcil hayvan temizlik ve bakım aletiniz olacak.Zayıflamış tüylerin alınmasında ve taranmasında etkilidir.A..
37,29TL
Marka: Buffer
Kedi Köpek Telli Küçük Boy Tüy Bakım Seti Evcil Hayvan Tarama FırçasıTelli Evcil Hayvan Tarama Fırçası ile evcil hayvanların tüy bakımlarını kolayca yapabilir ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.Telli Evcil Hayvan Tarama Fırçası Özellikleri:Kedi,köpek ve tavşan gibi tüylü hayvanlar için uygundur.Gü..
47,19TL
Marka: Buffer
Buffer Evcil Hayvan Kedi ve Köpek Yaylı Tırnak MakasıEvcil Hayvan Bakım Tırnak Makası ile sevimli dostlarınızın tırnak bakımını ev ortamında pratik ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz.Evcil Hayvan Kedi ve Köpek Tırnak MakasıÖzellikleri:Kedi, köpek, tavşan ve benzeri hayvanlar için uygundur.Kavisli..
33,99TL
Marka: Buffer
Kedi Oyun Topu Tüylü Fareli Hacı Yatmaz Eğitici Yavru Kedi Fare Kovalama OyuncağıPlastik Hacı yatmaz kedi oyuncağı sağlam yapısı ve üzerinde bulunan peluş tüylü fare oyuncağı ile yavru kediler için eğlendirici ve eğitici bir oyuncak çeşitidir.Pet Kedi Oyun Topu Fareli Hacı Yatmaz Özellikleri:Devrilm..
20,79TL
Marka: Buffer
Buffer Sesli Pilli Kedi Fare Yakalama Oyuncağı 360 Derece Hareketli Interaktif Fare Kovalama Oyunu Otomatik Fare Yakalama Eğlenceli Kedi Oyuncağı Özellikleri:Kedi fare oyunu kedinizi zihinsel ve fiziksel olarak uyarır zinde tutar.360 ° Kubbe Şekli ile tek veya çoklu kedi eğlencesi için ideal benzers..
230,89TL
Marka: Buffer
Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Seyahat ÇantasıŞeffaf astronot kedi köpek taşıma çantası.Astronot kedi köpek sırt çantası kedi ve köpeklerin sizi artık daha eğlenceli seyahatler bekliyor.Ürünümüz uluslararası onaylıdır.Tren, vapur, uçak, metro gibi toplu taşıma araçlarında kullanılabilir. Yumuşak ..
277,09TL
Marka: Buffer
Yıkanabilir Tüy Toplama Rulosu Ve Kendinden Temizlemeli Kedi Köpek Toz Temizleyici Tarak Fırça Seti Bu set ile daha etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. Öncelikle tüy toplama aparatı ile tüy bulunan yüzeyi tarayın ve tarağın alamadığı küçük tozları ise tüy toplama rulosu ile toplayın. Yeni Nesil Y..
95,59TL
Marka: Buffer
Pet Malzemeleri Vantuzlu Fırıldak Toplu Dönen Şeffaf Depo Tasarım İnteraktif Kedi OyuncağıniDönen toplarıyla tatlı ve sevimli kedinizin stresi azaltabilirsiniz.Dağınıklık olmadan kedilerin eğlenebileceği bir ürün.Ürün ÖzellikleriYüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.Ürün kedilerin rahat bi..
92,29TL
Marka: Buffer
Hazneli Kedi Köpek KıyafetHalı Yatak Tüy Temizleyici Toz ToplayıcıKullanım alanı genişliğiyle evcil hayvanlarınızın tüylerini kolayca temizleyebilirsiniz.Giysilerinizin,halılarınızın,koltuklarınızın ya da yataklarınızın tüylerini tozlarını kolaylıkla hazneli tüy temizleyici ile toplayabilirsiniz.Haz..
61,49TL
Marka: Buffer
BufferWizard 2'Li Set Kıl Tüy Toplayıcı Kendinden Temizlemeli Tarak Kedi Köpek Fırçası Toz Temizleyici RuloFırçaBuffer Kendi Kendini TemizleyenTüy Toplayıcı + Seyahat Boyu Hediyeli!Buffer’dan tüm dünyada satış rekorları kıran yepyeni bir ürün. Buffer Self Cleaning Lint Remover, Kendi kendini temizle..
99,99TL
Marka: Buffer
Silikon Jel Fırçalı Kedi Köpek Pati Ayak Yıkama Kovası (Küçük)Pati temizleme aparatı, Kedi ya da köpeğiniz günlük gezintisini gerçekleştirdikten sonra kolaylıkla ayaklarını temizleyebileceğiniz kova.Ayak yıkama kabında yumuşak ve temiz olan birçok yumuşak silikon fırça vardır.Pati temizleme aleti, S..
92,29TL
Marka: Buffer
3 Aşamalı Elekli Çok Kolay Temizlenen Açık Kedi Tuvaleti Kutusu Evcil dostunuzun rutin tuvalet temizliğini kolaylaştıracak 3 parçadan oluşan elekli kedi tuvaletidir.Kürek İhtiyacı Olmayan Kedi Tuvaleti Kabı sayesinde kürek ile uğraşma derdine son vereceksiniz.Ço..
92,29TL
Marka: Buffer
Buffer 4.5 Kilo ve Üzeri Uzun Tüylü Kedi Köpek Tüy Temizleme Toplama Tarağı Ergonomik Kaşıma Aparatı SmallEvcil hayvanızın tüylerini temizlemek taramak artık çok kolay.Alerjiye ve kaşınmaya yol açan cansız ve gevşek tüyleri kolay ve hızlı bir şekilde alır.Tüyün üzerindeki ölü tabaka paslanmaz çelikt..
130,79TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 227 (8 Sayfa)