İade ve Değişim

    

İade

 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünler, teslim aldığınızda bozuk, hasarlı veya kargo sürecinde zarar görmüş ise size gönderildiği kutu veya ambalajı ile bize ulaştırıldığı takdirde 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. Ancak ürün veya ürünler kusurlu değil ise iade alınamamaktadır.

 

Müşterilerimiz, ürün veya ürünleri sipariş verip, satın almadan önce ürün hakkında araştırma ve bilgi edinme konusunda sorumludur. Satın alınan ürün veya ürünlerde şartlar sağlandığında değişim hakkı her zaman mevcuttur.

  

İade için ne yapmalıyız?

 

Bozukhasarlı veya kargo sürecinde hasar görmüş ürün veya ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile "PratikSepetim'e göndermek istiyorum." yazılı ve iade ücretinin yatırılacağı hesap bilgilerinin bulunduğu bir not ile kargo ücreti vermeden tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Kutusuz veya ambalajsız ürün veya ürünler kesinlikle iade alınamamaktadır. Ürün veya ürünleri kargolamadan önce bir kağıt aracılığıyla talebinizi açıkladığınız bir not ekleyerek, ürün veya ürünler ile bizlere ulaştırmanız zorunludur.

 

Göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler bize ulaştığında, yazdığınız not kağıdında yer alan bilgilerinizden faydalanarak ücret iadesi işleminiz 14 iş günü içerisinde, hesabınıza aktarımı gerçekleştirilecektir.

 

*İade ürün ücretlerine kargo ücretleri dahil değildir, sadece ürün ücreti yatırılmaktadır.

  

Değişim

 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünler, size ulaştığında bozukhasarlı veya kargo sürecinde zarar görmüş ise size gönderildiği kutu veya ambalajı ile bize ulaştırıldığı takdirde, 15 gün içerisinde kargo ücretsiz değiştirme hakkına sahipsiniz. Ancak ürün veya ürünler kusurlu değil ise kargo ücreti ödemeniz şartı ile aynı ürün veya ürünlerle ya da aynı tutardaki farklı ürünler ile değişim yapabilirsiniz. Müşterilerimiz, ürün veya ürünleri sipariş verip, satın almadan önce ürün hakkında araştırma ve bilgi edinme konusunda sorumludur. Satın alınan ürün veya ürünlerde şartlar sağlandığında değişim hakkı her zaman mevcuttur.

 

Değişim için ne yapmalıyım?

 

Bozukhasarlı veya kargo sürecinde zarar görmüş ürün veya ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile "PratikSepetim'e göndermek istiyorum." diyerek, kargo ücreti vermeden tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Ürün veya ürünleri kargolamadan önce talebinizi belirttiğiniz bir not ile ürün veya ürünler ile bizlere ulaştırmanız zorunludur. Kutusuz veya ambalajsız ürün veya ürünler kesinlikle iade alınamamaktadır.

 

Göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler bize ulaştığında, yazdığınız not kağıdında yer alan bilgilerinizden faydalanarak değişim işleminiz 1-3 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

 

   

Adresimiz:

Süleymaniye Mahallesi Siyavuşpaşa Sokak No:11/93 Melek İş Hanı Fatih/İstanbul

 

Whatsapp Destek ve Sipariş Hattımız:

0553 733 94 69

Çağrı Merkezimiz:

 

0212 526 61 60

Mail Adresimiz:

 

[email protected]