İade ve Değişim

 

 

 

Dikkat Edilmesi Gereken Şartlar

 

İşlemlerinizi sipariş tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 14 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İade veya değişim yapacağınız ürünü kırılıp, zarar görmeyecek şekilde korunaklı paketlemelisiniz.

Kutu, kullanma kılavuzu, ambalaj ve şarj aleti gibi içerikleri, eksiksiz bize göndermelisiniz. Aksi durumda iade ve değişim talebiniz onaylanmayacaktır.

Ürünün kutusu veya dış ambalajı kargo veya firma bantları ile sarılmış, üzerine yazı yazılmış, yıpranmış, kirletilmiş, yeniden satılabilirliğini kaybetmiş durumda ise iade ve değişim yapılamamaktadır.

Hijyenik kullanım açısından uygun olmayan ürünler iade alınamaz. Bakım, sağlık ve kulaklık gibi ürün gruplarımız bu koşula dahildir.

Müşterilerimiz sipariş vermeden önce ürün hakkında tüm yazılı, görsel ve videolarda yer alan bilgilerden sorumludur. Beğenilmeme, vazgeçme gibi durumlarda iade ve değişim yapılmamaktadır. Ürün ancak hasarlı, bozuk ve çalışamaz durumda ise iade ve değişim sağlanacaktır.

 

ÖNEMLİ: İade ve değişimde kargo ücretleri müşterilerimiz karşılanmaktadır. Bize gönderim sağladığınız ürün, yukarıdaki şartları sağlamadığı tespit edilirse, yine alıcı ödemeli olarak sizlere geri gönderilecektir.

 

Ürün İadesi ve Değişimi Nasıl Yapabilirim?

 

Talepleriniz ile ilgilil tüm başvurularınızı 0552 608 05 12 numaralı Whatsapp Hattımızdan veya İnstagram Dm üzerinden bizlere ulaşarak oluşturabilirsiniz. İade ve değişim kodu iletişim kanallarımızdan paylaşılacaktır.

 

İade Ürün Ücretini Ne Zaman Alabilirim?

 

Siparişiniz online kart ile ödeme yapılarak oluşturulduysa yine online olarak hesap bilgisi gerektirmeden kartınıza iade ücreti yansıtılacaktır.

Talep edilen ücret iadeleri 3-10 gün içerisinde hesabınıza geri aktarılacaktır.

 

Değişim Ürünümü Ne Zaman Geri Teslim Alabilirim?

 

Talebiniz üzerinden edindiğimiz sorunların tespitleri saptandığında, yeni ürün 1-3 gün içerisinde tarafınıza ücretsiz kargolanacaktır. Kargo süreçlerinin hızına bağlı olarak değişim ürününüzü sizlere en kısa sürede ulaştırmaya çalışacağız.

Süreç hakkındaki takip ve sorularınızı yine talep alanlarımızdan inceleyip iletebilirsiniz.

Değişim talep ettiğiniz ürün, şartlarımıza uygun değil ve yeniden satılabilme durumunu kaybettiyse tarafınıza alıcı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

ÖNEMLİ: İade ve değişim işlemlerinde kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo dışındaki gönderim ve alımlarda ücretler müşterilerimiz tarafından karşılanmamaktadır.