pratiksepetim.com
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünler

2018 yılında " hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünler " sloganı ile pratiksepetim.com e-ticaret sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bu tarihten itibaren elektronik, telefon, ev ve yaşam, outdoor, hediyelik ürünler, petshop, hırdavat, kişisel bakım ve daha yüzlerce kategori ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Amacımız hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri sizlere en uygun ve en kolay şekilde ulaştırabilmektir. Bu doğrultuda azim ve disiplin ile çalışmalaramıza son sürat devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen ürün portfoyümüz ve uygun fiyat anlayışımız ile pratiksepetim günden güne daha fazla kişiye hizmet vermeye devam etmektedir. 2022 yılında aldığımız bir karar ile daha kaliteli hizmet, daha fazla ürüne ulaşabilmek ve sizlere sunabilmek adına MEGA Teknoloji çatısı altına hizmet vermeye devam etmektedir.


Güvenilir
Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler, ana üretici firmalar tarafından ithalat sırasında denetlenmekte ve orjinalliği onaylanmaktadır.
Ödeme sistemlerimizde bu günün koşullarında en güvenilir şifreleme ve güvenlik yazılımlarını kullanmaktadır.
Sistem, SSL 256 Bit tarafından korunmaktadır.
Kredi kartı ve banka bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde kaydedilmemekte, anlaşmalı bankalarımız tarafından işlemler yapılmaktadır

Ekonomik
pratiksepetim.com'da yer alan tüm ürünler yurt içi ve yurt dışı ana distribütörlerinden en uygun fiyatlarla tedarik edilerek sizlere sunulmaktadır. 

Sektörde Öncü
pratiksepetim.com sizin için piyasayı çok yakından takip ediyor.
En yeni, en çok satan ürünleri sizlere hızlı bir şekilde sunabilmek adına her zaman öncü olmayı hedefliyor.